A A A
Jesteś tutaj: Strona główna > Kontakt

Kontakt

Medical Magnus Sp. z o.o.
ul. Mikołaja Kopernika 38

90 - 553 Łódź

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

Sekretariat:
Tel.: (42) 253 19 06

Fax: (42) 636 05 55
biuro@mmcenter.pl

Manager Kliniki:
Tel.: (42) 253 19 34
biuro@mmcenter.pl

Księgowość:
Tel.: (42) 253 19 07

ksiegowosc@mmcenter.pl

Kadry:
Tel.: (42) 253 19 14
kadry@mmcenter.pl


Kontakt dla mediów:

Biuro prasowewww:38pr.pl 
ul. Tymienieckiego 25 B
90-350 Łódź
malgorzata.szumowska@38pr.pl

 

 


Medical Magnus Clinic
ul. Mikołaja Kopernika 38

90 - 553 Łódź

poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00

Leczenie komórkami macierzystymi:
Mob.: 500 183 617
Mob.: 504 295 969
komorki@mmcenter.pl

Przychodnie
Rejestracja Główna: 
Tel.: (42) 253 19 00 lub 10
rejestracja@mmcenter.pl

Rehabilitacja
Rejestracja Rehabilitacji: 
Tel.: (42) 253 19 16
rehabilitacja@mmcenter.pl

Oddział szpitalny
Rejestracja
Tel.: (42) 253 19 29
Fax: (42) 253 19 41

Izba przyjęć
Tel.: (42) 253 19 74
oddzial@mmcenter.pl

Diagnostyka
Pracownia RTG
Tel.: (42) 253 19 42

Pracownia USG
Tel.: (42) 253 19 44

Pracownia Rezonansu Magnetycznego
Tel.: (42) 253 19 73

Zaopatrzenie medyczne
Tel.: (42) 253 19 22
Mob.: 530 980 679
zaopatrzenie@mmcenter.pl

Apteka
Tel.: (42) 253 18 18
www.magnuspharm.pl
apteka@magnuspharm.com.pl

Velvet Clinic
Tel.: (42) 253 19 50
www.velvetclinic.eu
biuro@velvetclinic.pl

 

 

 

 

 

   

Kontakt

Jeśli chciałbyś się z nami skontaktować, możesz skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.

* Temat
* Imie i naziwsko
* Telefon
* E-mail
* Wiadomość
* wymagane pole
[X]
Jeżeli chcesz polecić naszą stronę znajomemu, wypełnij poniższy formularz
* Twoje imię:
* Twój e-mail:
* Imię odbiorcy:
* E-mail odbiorcy:
Komentarz:
* pole wymagane
Medical Magnus Clinic Łódź